Reklama
Reklama
Reklama

Po smrti manželky našiel v jej veciach list, ktorý bol adresovaný jemu. Pravdu pred ním ukrývala celých 55 rokov

55 rokov pred svojou smrťou si manželka prečítala list, ktorý prišiel jej manželovi a nikdy mu ho neodovzdala. Ukrývalo sa v ňom informácia, ktorú chcela pred manželom utajiť.

Reklama

Azda každý z nás z času na čas nájde vo vlastnom dome vec, o ktorej ani netuší, že exituje a o to viac nás potom prekvapí jej prezeranie. Niečo veľmi podobné zažil 81-ročný muž menom Tony Trapani.

Reklama

Tonymu umrela žena a s jej smrťou sa vyrovnával len ťažko, no jedného dňa nadišiel ten správny čas, aby pretriedil jej veci. Po krátkej chvíli však natrafil na niečo, čo maximálne pritiahlo jeho pozornosť. Išlo o list.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby list nebol adresovaný jemu samému. Tony si však veľmi jasne spomínal, že podobný list nikdy nevidel a tak mu bolo okamžite jasné, že ho jeho manželka pred ním skryla. Po jeho prečítaní okamžite zistil prečo.

V liste stálo:

Reklama

„Mám syna. Teraz má 5 rokov. Tony, chcem, aby si vedel, že toto je tvoj syn. Narodil sa 13. novembra 1953.“

List napísala v roku 1959 jeho stará láska, ktorá dúfala, že jej syn spozná svojho otca. To sa však dodnes nestalo aj napriek tomu, že Tony chlapca menom Samuel Childres vyhľadal. Aj keď obaja dúfali, že našli strateného člena rodiny, otec so synom sa z nich nikdy nestali.

Reklama

Obaja totižto podstúpili test DNA, ktorý ukázal, že žiadny príbuzenský vzťah medzi nimi neexistuje. Aj napriek tomu sa z nich stali skvelí priatelia, ktorí sú pravidelne v kontakte.

Zosnulá manželka Tonymu dieťa nikdy na svet nepriviedla, nakoľko jej to rozsiahle zdravotné dôvody nedovoľovali.

Reklama

Samuel svojho biologického otca doposiaľ nenašiel a predpokladá, že ho už nikdy nebude mať šancu spoznať.

Reklama

Máme na teba prosbu

Páčil sa ti tento príspevok? Ak áno, podel sa s nami o svoj názor v komentári na Facebooku, alebo nám napíš, aký ďalší príspevok, alebo úloha by ťa potešila. Takáto jednoduchá reakcia ťa nič nestojí, nás veľmi poteší a zároveň nás inšpiruje k ďalšej tvorbe. Vopred ti ďakujeme za tvoj čas a ochotu.