Reklama
Reklama
Reklama

Otec ukazuje jednoduchý spôsob, ako vybrať kliešťa bez použitia pinzety

Toto video ukazuje otcovu šikovnosť a kreativitu, keď čelí výzve na odstránenie kliešťa z kože svojho syna. Bez použitia tradičnej pinzety a akýchkoľvek špeciálnych nástrojov, predvádza alternatívny spôsob, ako si s kliešťom poradiť.

Reklama

Pri pohľade na svojho syna, dáva svojej metóde dôveru a bezpečne sa pustí do akcie. Pomocou jednoduchých predmetov, ktoré má po ruke, postupuje otec veľmi zručne a kliešťa sa postupne zbavuje. Jeho technika je nápaditá, a väčšina ľudí by si s pozdvihnutým obočím povedali: „To by mi ani nenapadlo!“

Reklama

Video nám okrem dobrého tipu na riešenie podobnej situácie ukazuje aj ďalší aspekt. A to ten, ako dokážu byť v rôznych situáciách rodičia starostliví a vynaliezaví. Pokiaľ treba pomôcť svojim deťom, spôsob sa vždy nájde a to si určite zaslúži úctu a rešpekt.

Máme na teba prosbu

Páčil sa ti tento príspevok? Ak áno, podel sa s nami o svoj názor v komentári na Facebooku, alebo nám napíš, aký ďalší príspevok, alebo úloha by ťa potešila. Takáto jednoduchá reakcia ťa nič nestojí, nás veľmi poteší a zároveň nás inšpiruje k ďalšej tvorbe. Vopred ti ďakujeme za tvoj čas a ochotu.