Reklama
Reklama

Mladík napojený na detektor lži tvrdí, že vie cestovať v čase. Po návrate z roku 2045 vraj vie, kto bude prezidentom

Nepotrvá dlho a v čase podľa jeho slov bude vedieť cestovať takmer každý. Mladík napojený na detektor lži prezradil informácie, ku ktorým vraj prišiel v roku 2045.

Jeho meno je Adam Archon a tvrdí, že dokáže cestovať v čase. Nedávno sa vraj vrátil z roku 2045 a otvorene porozprával o tom, ako bude vyzerať svet v budúcnosti. Počas celej výpovede bol napojený na detektor lži a jeho odvážne prognózy publikovala televízia The Apex TV.

Reklama
Reklama
Zdroj: Youtube
V rozhovore nechýbala zmienka o mimozemšťanoch, Donaldovi Trumpovi, či budúcej mene. Podľa jeho slov príde aj na dvíhanie hladiny oceánov, čo spôsobí, že sa stratia niektoré mestá ako napríklad Los Angeles. Zánik hotovosti vraj príde skôr ako si myslíme a všetko ovládne umelá inteligencia. 

A čo budúcnosť a nový prezident? Pôjde o ženu, ktorá sa podľa jeho vyjadrení stane najväčšiu prezidentkou všetkých čias. Bude to vraj Yolanda Renee Kingová, momentálne 10 ročná vnučka Martina Luthera Kinga. Nuž, jeho výroky sú viac ako odvážne a je už len na vás, či im uveríte.