Reklama
Reklama

Rytmus sa rozhodol, že začne s novým biznisom, no rapu sa týkať nebude

Slovenský raper zažíva produktívne obdobie nielen v súkromnom, ale aj v pracovnom živote. Popri viacerých rozbehnutých projektoch sa nedávno pochválil ďalším, ktorým však veľa ľudí prekvapil.

Rytmus už dlhé roky patrí medzi tých najznámejších a najslávnejších slovenských raperov. Nedávno si stihol za manželku zobrať známu moderátorku Jasminu Alagič a ich svadba patrila medzi tie najsledovanejšie svadby posledných mesiacov. 

Reklama
Reklama
Zdroj: Instagram

Rytmusa čaká tento rok ešte množstvo ďalších dôležitých udalostí, z ktorých bude tou najväčšou blížiace sa narodenie syna. Okrem toho sa raper pripravuje na ďalší koncert so symfonickým orchestrom na futbalovom štadióne City Arena v Trnave a rovnako tak má v pláne vydanie štvrtého spoločného albumu so svojou skupinou Kontrafakt.

Reklama
Reklama
Zdroj: Denník N

Okrem týchto projektov však Rytmus nedávno oznámil prostredníctvom svojho príbehu na Instagramovom profile ďalšiu veľkú novinku. V pláne má podľa vlastných slov otvorenie fitness centra, ktoré by malo byť tým najväčším v strednej Európe. Držíme mu palce aj v tomto smere. 

Reklama
Reklama